CLASSIC V DIPU - Kořeněný losos

Kód: 291
Novinka Tip
Neohodnoceno
149 Kč 133,04 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Čistá rybina s množstvím olejů a koření, které žádný kapr neodolá. Díky kombinaci čtyř pepřů, speciální směsi koření a mouček, je tato kulička silnou zbraní na ty nejopatrnější ryby. Přítomnost pepře zajišťuje dostatečnou pálivost a aroma na to, aby tyto kuličky dokázaly velmi dobře selektovat větší kusy ve Vašem lovném místě. Dipovaná varianta už jen zmaximalizuje jejich atraktivitu a kuličky tak začnou okamžitě pracovat ihned po vhození do vody.

Naše oblíbené boilies Classic v dipu pro opravdu rychlé chytání. Díky speciálnímu dipu, který je oproti klasickému maximálně zatraktivněn větším množstvím tekutých potrav a proteinů, vznikla maximálně účinná kulička, která je opravdu plně nasáklá neodolatelnou chutí a šíří své vůně do svého okolí prakticky ihned po vhození do vody!!! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše oblíbené boilies Classic v dipu pro opravdu rychlé chytání. Díky speciálnímu dipu, který je oproti klasickému maximálně zatraktivněn větším množstvím tekutých potrav a proteinů, vznikla maximálně účinná kulička, která je opravdu plně nasáklá neodolatelnou chutí a šíří své vůně do svého okolí prakticky ihned po vhození do vody!!! Dipované boilies nabízíme ve všech pěti příchutích  v průměru 20mm ve 200ml balení.