EMERSFISH CREW

Než jakýkoliv náš produkt uvedeme do prodeje, je podroben dlouhodobému testování speciálním týmem, který se zaměřuje nejen na ulovené ryby na danou nástrahu, ale i na mnoho dalších aspektů, jako například dobu rozpadu, schopnost odolávat proudu řeky, stabilnost, délku uvolňování aromat, práci ve studené vodě,  schopnost odolávat okolním pachům a mnoho dalších.... 
Tím týmem lidí jsou naši konzultanté, kteří s námi sdílí naši lásku k rybaření, rádi pomáhají vyvíjet nové produkty, dávají nám různé tipy
a své osobní zkušenosti s testovaným produktem. Bez těchto lidí by to opravdu nešlo a jsme velice rádi, že s nimi můžeme spolupracovat. 

Našich Emers Fish konzultantů je celkem malý počet, ale snažíme se více dbát na kvalitu, než-li na kvantitu. Stejně tak to máme i s našimi produkty a pro práci s lidmi to platí o to víc. 

Hlavní šéfkuchař a BIG BOSS Petr Abschneider

Pro Petra jsou jeho produkty srdeční záležitost a svému umění obětoval prakticky celý život. Jen díky tomu dosáhl takové kvality výrobků, na kterou jsou jeho zákazníci zvyklí. Vede celý tým konzultantů a ke každému přistupuje tak, jako by patřil do rodiny. Děkujeme za to co nám dáváš a zůstaň takový jaký jsi!!! Emers fish jede!!! 

  

Richard Hrdina 

 

Emers Crew 

Marek " Mára" Mildorf 

Jeho heslo zní " Cesta je cíl " a našim produktům věří víc než sám sobě. Je u vody prakticky nepřetržitě a s Neonkami přelstil již mnoho majestátních českých kaprů. Díky Máro!!!

 

Jiří "Jura" Knauer 

Jura je absolutní pohodář, se kterým se u vody nikdy nenudíte:-) Na své první výpravě na Bledské jezero pod stájí Emersu se mu hned povedl tento překrásný lysec, který mu ukázal, že Ledový ďábel to ve studené vodě fakt umí rozjet!!! Díky Juro!!!