EMERSFISH CREW

Než jakýkoliv náš produkt uvedeme do prodeje, je podroben dlouhodobému testování speciálním týmem, který se zaměřuje nejen na ulovené ryby na danou nástrahu, ale i na mnoho dalších aspektů, jako například dobu rozpadu, schopnost odolávat proudu řeky, stabilnost, délku uvolňování aromat, práci ve studené vodě,  schopnost odolávat okolním pachům a mnoho dalších.... 
Tím týmem lidí jsou naši konzultanté, kteří s námi sdílí naši lásku k rybaření, rádi pomáhají vyvíjet nové produkty, dávají nám různé tipy
a své osobní zkušenosti s testovaným produktem. Bez těchto lidí by to opravdu nešlo a jsme velice rádi, že s nimi můžeme spolupracovat. 

Našich Emers Fish konzultantů je celkem malý počet, ale snažíme se více dbát na kvalitu, než-li na kvantitu. Stejně tak to máme i s našimi produkty a pro práci s lidmi to platí o to víc. 

Hlavní šéfkuchař a BIG BOSS Petr Abschneider

Pro Petra jsou jeho produkty srdeční záležitost a svému umění obětoval prakticky celý život. Jen díky tomu dosáhl takové kvality výrobků, na kterou jsou jeho zákazníci zvyklí. Vede celý tým konzultantů a ke každému přistupuje tak, jako by patřil do rodiny. Děkujeme za to co nám dáváš a zůstaň takový jaký jsi!!! Emers fish jede!!! 

  

Richard Hrdina 

Správce velkoobchodních klientů, konzultantů, e-shopu a sociálních sítí.

 

Emers Crew

Jelikož preferujeme kvalitu před kvantitou, tak i náš tým konzultantů jsme vybírali s maximální pečlivostí. Právě proto je celý tým sestaven z těch nejlepších a každý má v něm své nenahraditelné místo. 

Martin Kašík

Vášnivý rybář a videomaker, který dokázal prezentaci firmy posunout na tu nejvyšší úroveň. U vody mu neunikne žádný okamžik a ve svých videích tak dokáže zachytit tu pravou rybářskou atmosféru. Mimo to je zakladatelem skupiny Prague urban fishing, která se věnuje městskému chytání a tak ho můžete často vidět na Vltavě na těch nejextrémnějších místech v centru Prahy. Díky Marťas!!!

 

 Jan "Hans" Plic 

Labský jezdec, který to však umí slušně podrtit i na pořádném urbanu. Mimo město je to vlk samotář, který má rád u vody klid a vyhledává odlehlá a zapomenutá místa, ze kterých doluje jeden labský poklad za druhým. Díky Honzo!!!