CLASSIC V DIPU - Kouzelný Fénix

Kód: 279
Novinka Tip
2 hodnocení
149 Kč 133,04 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)

Opravdová chilli nálož!!!! Oblíbený Kouzelný Fénix, který je možná jednou z nejpálivějších kuliček na trhu je nyní dostupný i v  20 milimetrové dipované verzi!!!  Tento produkt již není třeba víc zatraktivňovat a je připravený k okamžitému účinku. Velká porce chilli v každé kuličce, která cílí na opravdu velké kapry. Jen buďte při kontaktu s dipem velmi opatrní, protože při nesprávné manipulaci Vám může přivodit velmi pekelný zážitek :-)

Naše oblíbené boilies Classic v dipu pro opravdu rychlé chytání. Díky speciálnímu dipu, který je oproti klasickému maximálně zatraktivněn větším množstvím tekutých potrav a proteinů, vznikla maximálně účinná kulička, která je opravdu plně nasáklá neodolatelnou chutí a šíří své vůně do svého okolí prakticky ihned po vhození do vody!!! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše oblíbené boilies Classic v dipu pro opravdu rychlé chytání. Díky speciálnímu dipu, který je oproti klasickému maximálně zatraktivněn větším množstvím tekutých potrav a proteinů, vznikla maximálně účinná kulička, která je opravdu plně nasáklá neodolatelnou chutí a šíří své vůně do svého okolí prakticky ihned po vhození do vody!!! Dipované boilies nabízíme ve všech pěti příchutích  v průměru 20mm ve 200ml balení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: CLASSIC V DIPU
Hmotnost: 0.25 kg