CLASSIC V DIPU - Ledový Bananas

Kód: 282
Novinka Tip
1 hodnocení
149 Kč 133,04 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

Banánová bomba, která byla předem určená pro zimní chytání, ale stala se z ní celoroční stálice mezi mnoha rybáři. Nyní díky obohacenému dipu, kterým je celá kulička plně nasáklá, je tak banánová atraktivita na maximální úrovni. V zimních měsících oceníte lihovou bázi a ptačí zoby, díky kterým pracuje i v opravdu ledové vodě a v letních měsících je účinnost díky velmi intenzivní až agresivní esenci na hektary daleko!!! Kdo jednou Ledový bananas vyzkouší, určitě si ho zamiluje a ryby budou souhlasit. 

Naše oblíbené boilies Classic v dipu pro opravdu rychlé chytání. Díky speciálnímu dipu, který je oproti klasickému maximálně zatraktivněn větším množstvím tekutých potrav a proteinů, vznikla maximálně účinná kulička, která je opravdu plně nasáklá neodolatelnou chutí a šíří své vůně do svého okolí prakticky ihned po vhození do vody!!! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše oblíbené boilies Classic v dipu pro opravdu rychlé chytání. Díky speciálnímu dipu, který je oproti klasickému maximálně zatraktivněn větším množstvím tekutých potrav a proteinů, vznikla maximálně účinná kulička, která je opravdu plně nasáklá neodolatelnou chutí a šíří své vůně do svého okolí prakticky ihned po vhození do vody!!! Dipované boilies nabízíme ve všech pěti příchutích  v průměru 20mm ve 200ml balení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: CLASSIC V DIPU
Hmotnost: 0.25 kg